PRODUCENT OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH

PRODUCENT WKŁADEK DO BUTÓW

Butelki BOP – okrągłe butelki HDPE 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml.


W naszej firmie pojawiła się nowa rodzina opakowań. Są to okrągłe butelki wykonane z tworzywa HDPE o pojemnościach: 100 ml, 250 ml, 500 ml oraz 1000 ml.
Posiadają ustandaryzowany gwint 41 mm dzięki czemu można użyć jednego rodzaju nakrętki z uszczelką do różnych pojemności butelek. Takie opakowania idealnie sprawdzają się między innymi w chemii blacharsko lakierniczej. Aby uzyskać wymagany produkt w lakierniach mieszane są lakiery bazowe z utwardzaczem oraz wiele innych składników, które należy dodawać w ściśle ustalonych proporcjach. Dzięki posiadaniu butelki lakierniczej o odpowiednich pojemnościach z łatwością stworzymy wymagany produkt. Butelki wyposażone są w nakrętki z plombą zrywaną. Dzięki swojej szczelności zapewnione jest bezpieczeństwo pracowników na każdym etapie użytkowania danego opakowania. Pojemniki wykonane są z HDPE – polietylen dużej gęstości – umożliwia to przechowywanie różnego rodzaju cieczy. Tworzywo odporne jest na kwasy, rozpuszczalniki, alkohol, roztwory soli, próbki paliw ( ropa, benzyna ). Uniwersalność tworzywa pozwala również na wykorzystanie ich w branży spożywczej, rolniczej, weterynarii oraz medycynie.

Butelki mają podziałkę proporcjonalnie do objętości. Na butelce 0,1 L oraz 0,25 L znajduje się podziałka co 50 ml dzięki temu idealnie nadaje się dla składników dodatkowych wymagających dodania do większej pojemności – np. utwardzacz, odtłuszczacz, rozcieńczalnik. Kolejne pojemności 0,5 L oraz 1 L mają podziałkę co 100 ml – sprawdzą się jako baza produktu.